Kasdien savo nuosavu automobiliu vykstate į darbą, keliaujate į parduotuves ir atliekate dar daugybę jums svarbių užduočių? Tačiau staiga sužinojote, kad jūsų transporto priemonė patyrė labai rimtų techninių gedimų, kurių šalinimas pareikalautų gerokai daugiau lėšų nei yra vertas jūsų automobilis? Akivaizdu, kad tokioje situacijoje reikia spręsti labai svarbų ir aktualų klausimą. Juk tikrai nėra paprasta į visą tai užsimerkti, numoti ranka ir persėsti į viešąjį transportą, pamirštant apie nuosavo automobilio teikiamus privalumus ir siūlomą komfortą. Žinoma, tokioje situacijoje nemaža dalis žmonių akimirksniu kreipiasi į kreditorius ir savo naują automobilį įsigyja išsimokėtinai. Tačiau tokią galimybę turi ne visi. Kai kurie žmonės baiminasi, kad jie negalės pasinaudoti tokiais pasiūlymais vien todėl, kad anuomet buvo pažeidę turėtų paskolų sutarčių sąlygas, dėl ko pablogėjo ir jų asmeninė kredito istorija.

Kita vertus, reikėtų suprasti, kad kreditoriai kiekvieno savo potencialaus kliento finansinę situaciją vertina individualiai. Nors akivaizdu, kad yra labai griežti ir aiškūs baziniai vartotojų mokumo vertinimo kriterijai ir gairės, tai tikrai nereiškia, kad žmogus, kuris anksčiau sugadino savo kredito istoriją, nebeturės jokios galimybės gauti naują paskolą, jei dabartinė jo finansinė situacija yra puiki. Trumpiau tariant, tokiu atveju automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija nėra tik iliuzija. Tokioje situacijoje yra svarbiausia pasirinkti kreditorius, kurie siūlo automobilius išsimokėtinai ir pateikti savo užklausą. Kai tai padarysite, galėsite labai greitai sužinoti, kaip kreditoriai vertina jūsų dabartinę finansinę situaciją ir ar jie sutiks jums suteikti paskolą. Tai reiškia, kad jūs neturėtumėte sau sukti galvos ir bandyti į tokius klausimus atsakymus atrasti patys. Mokumo vertinimą atliekate ne jūs, o jūsų pasirinkti kreditoriai, todėl visiškai suprantama, kad jūs turėtumėte remtis jų pateikiama informacija.

Jei jūsų pateikta paraiška bus patvirtina ir jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, tuomet jūs galėsite įsigyti savo naująjį automobilį išsimokėtinai, tokiu būdu kur kas lengviau išspręsdami jums iškilusią sudėtingą situaciją. Be abejo, lygiagrečiai jūs visuomet turėtumėte dideles pastangas skirti ir savo asmeninių finansų valdymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *