Pirkti seną ir pigesnį automobilį ar įsigyti naujų gamybos metų ir brangesnį automobilį? Šį klausimą sau kelia ne vienas vairuotojas, kuris galvoja apie nuosavos transporto priemonės įsigijimą. Žinoma, jei neturima pakankamai santaupų, neretai galvojama apie senesnių gamybos metų automobilį, kurio rinkos vertė būna kur kas mažesnė, tačiau tokiu atveju reikėtų suprasti, kad senas automobilis yra linkęs dažniau gesti, o tai reiškia, kad jo eksploataciniai kaštai taip pat gali būti gerokai didesni (jau nekalbant apie tai, kad senesni automobiliai įprastai būna ne tokie patogūs ir saugūs). Tuo tarpu nors nauja transporto priemonė dažniausiai kainuoja kur kas daugiau, nereikėtų pamiršti, kad statistiškai toks automobilis rečiau genda ir yra saugesnis. Taigi, sprendžiant minėtą klausimą, reikėtų labai atidžiai įvertinti visus privalumus ir trūkumus.

Tuo tarpu, jei jūs nė nenorite galvoti ir lyginti šių dviejų variantų, nes teigiate neturintys lėšų naujo automobilio įsigijimui, nepamirškite, kad šiandien yra prieinamas ir automobilis lizingu. Tai yra labai efektyvi ir dažnai vartotojų pasirenkama alternatyva, kuri padeda naują transporto priemonę įsigyti kur kas greičiau ir paprasčiau.

Automobilius lizingu parduodančių bendrovių dabartiniu metu yra daugybė. Kadangi yra labai didelė tokių paslaugų paklausa, natūralu, kad kasmet auga ir jų pasiūla. Jei pažvelgtumėte į automobilius, kurie yra kasdien eksploatuojami mūsų šalies keliuose, lengvai pastebėtumėte, kad didžioji dalis jų yra pakankamai nauji. O tai reiškia, kad didelė dalis vairuotojų savo transporto priemones yra įsigiję išsimokėtinai, naudodamiesi automobilių lizingu.

Nors iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti, kad įsipareigoti finansiškai vien tam, jog galėtumėte sėsti už naujo automobilio vairo, nėra praktiška, turėtumėte apie tai pagalvoti kur kas geriau. Jei jūs pasirenkate naują transporto priemonę, jos eksploataciniai kaštai įprastai būna gerokai mažesni. Toks automobilis taip pat būna saugesnis ir patogesnis. Tai reiškia, kad pasirinkus tinkamą naują transporto priemonę – net jei ją įsigysite naudodamiesi automobilių lizingu – bėgant laikui galite sutaupyti, kadangi sumažės techninių gedimų atsiradimo tikimybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *