Privatumo politika

Atidžiai perskaitykite žemiau pateikiamą informaciją, kad suvoktumėte mūsų požiūrį ir taikomus metodus, dirbant su kliento asmeniniais duomenimis.

INFORMACIJA, KURIĄ MES KAUPIAME

 • Mes galime kaupti ir apdoroti šią, su Jumis susijusią, informaciją:
  • informaciją, kurią pateikiate užpildant paraiškos, registracijos formas, esančias www.paskolos365.com interneto svetainėje. Taip pat galime prašyti informacijos jei pateikiate nusiskundimą, susijusį su mūsų interneto svetaine;
  • informaciją apie apsilankymus mūsų svetainėje (įskaitant, bet neapsiribojant, duomenų srautu, vietos duomenimis ir kitais komunikavimo duomenimis, kurie reikalingi norint užtikrinti kokybišką paslaugos ar informacijos pateikimą).

IP ADRESAI IR SLAPUKAI

 • „Slapukas“ yra mažas elektroninis failas, kaupiantis informaciją apie vartotojo prisijungimus prie interneto svetainės. Slapukas gali atpažinti žiūrimus puslapius, tokiu būdu padėdamas mums atrinkti populiariausius puslapius. Kai kurie slapukai veikia, kuomet vartotojai yra prisijungę, tačiau „nuolatinis“ slapukas, veikiantis ne tik prisijungimo metu, išlieka vartotojo kompiuteryje, kuris gali būti atpažintas kaip buvęs lankytojas, kuomet sekantį kartą atlieka prisijungimą prie mūsų interneto svetainės. Slapukai suteikia galimybę sukaupti informaciją apie lankytojų naršymo įpročius mūsų svetainėje, kas ateityje gali pasitarnauti analizuojant ir tobulinant mūsų paslaugas.
 • Nuolatiniuose slapukuose mes nekaupiame slaptos informacijos apie banko sąskaitas ar slaptažodžius (mes aplamai tokios informacijos nerenkame ir nekaupiame). Bet to ir pačiuose slapukuose nėra pakankamai informacijos asmens identifikavimui. Jūs būsite atpažintas pagal savo naršymo įpročius tik formaliai suteikęs mums informaciją apie savo asmeninius duomenis anksčiau išvardintiems tikslams.
 • Be slapukų naudojimo mes taip pat galime naudoti internetines priemones, kaupiant informaciją apie Jūsų naršymo įpročius kol esate prisijungęs prie mūsų interneto svetainės. Šiuo atveju internetinių priemonių teikiama informacija yra panaši į slapukų informaciją, kuri naudojama tiems patiems tikslams.
 • Bet kokiai informacijai, kurią gauname naudojant slapukus ar internetines priemones, yra taikomi tie patys apribojimai ir sąlygos kaip ir bet kuriai kitai informacijai, kurią gavome iš Jūsų.
 • Kai kurios pas mus besireklamuojančios įmonės taip pat gali naudoti slapukus ar internetines priemones, tačiau mes neturime prisijungimo prie informacijos, kuri gali būti kaupiama tokiu būdu. Jei nerimaujate dėl galimai nutekančios informacijos, susisiekite su už reklamą atsakingu asmeniu dėl detalesnės informacijos.
 • Jei pageidaujate ištrinti kompiuteryje esančius slapukus ar sustabdyti jų veikimą galite tai padaryti ištrindamas esančius slapukus ir/ar nustatyti naršyklės privatumo nustatymus, blokuojant trečiųjų šalių slapukus (nustatymų koregavimas gali skirtis priklausomai nuo naršyklės). Turėkite omenyje, kad ištrindamas mūsų slapukus arba paversdamas juos neaktyviais, ateityje galite nebeprisijungti prie atitinkamų mūsų svetainės laukelių.

JŪSŲ ASMENINIAI DUOMENYS

 • Visi duomenys, laikomi mūsų serveriuose, laikomi privačiais ir konfidencialiais, visuomenei nepasiekiamais.
 • Negalima visiškai garantuoti, kad duomenų perdavimas internete yra absoliučiai saugus. Mes stengiamės apsaugoti Jūsų duomenis, tačiau duomenų centras, kuriame yra mūsų svetainė, negali visiškai garantuoti pilną apsaugą Jūsų perduodamiems duomenims.
 • Mes saugosime Jūsų informaciją atitinkamą laikotarpį ar kiek reikalauja įstatymai.

PRIVATUMO POLITIKOS PASIKEITIMAI

 • Mes pasiliekame teisę keisti privatumo politiką bet kuriuo metu apie tai pranešdami šiame puslapyje.