Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra kredito istorija ?

Kiekviena paskolas teikianti įmonė nori apsidrausti nuo nemokių klientu todėl prieš priimant/atmetant Jūsų paraišką yra patikrinama ar Jūs nesate skolingi kitai įmonei.

Jūsų kredito istorija atlieka lemtingą vaidmenį vertinant jūsų finansines galimybes bei mokumą todėl norėdami gauti paskolą privalote turėti nepriekaištingą kredito istoriją

Ar gausiu tokią pinigų sumą, kokios ir prašau?

Įvertinus Jūsų kredito istoriją kiekviena paskolas teikianti įmonė taiko individualius sprendimus dėl paskolos suteikimo. Jeigu Jūsų kredito istorija rodo padidinta rizika tuomet kreditorius Jums gali pasiūlyti mažesnę paskolos sumą.

Kas yra MKGN/BVKKMN ?

MKGN/BVKKMN - metinė kredito grąžinimo norma. Tai toks matematinis dydis kuris apibrėžia visą paskolos kainą į kurią įeina palūkanos, įvairūs sutarties mokesčiai ir visos kitos su paskola susijusios išlaidos.

Mūsų svetainėje pateikiami MKGN dydžiai apskaičiuojami netaikant jokių akcijų ar nuolaidų taip galite palyginti paskolų pasiūlymus nepriklausomai nuo taikomu nuolaidų ar akcijų.

Ar yra galimybė paskolą gražinti anksčiau laiko ?

Susisiekite su savo kreditoriumi dėl detalesnės informacijos apie paskolos grąžinimą dar nesibaigus terminui.

Ar turi reikšmės priežastis, dėl kurios prašau paskolos?

Ne. Jūs galite prašyti paskolos bet kokiam tikslui, pavyzdžiui, skolos konsolidavimui, automobiliui, atostogoms, vestuvėms, kosmetinei operacijai, būsto remontui ir bet kuriam kitam tikslui įgyvendinti.

Kokiu būdu aš gausiu pinigus?

Jeigu tai yra greita paskola tokiu atvėju pinigai yra pervedami per 15-20 minučių tiesiai į Jūsų banko sąskaitą.

Kaip susisiekti su savo kreditoriumi?

Gavę Jūsų paraišką nurodysime kur galite rasti savo kredotoriaus kontaktinę informaciją (adresą, kontaktinį telefono numerį ir t.t.).

Per kiek laiko gausiu atsakymą dėl paskolos suteikimo?

Paprastai klientai atsakymą dėl paskolos suteikimo gauna per 15-20 minučių.

Kam Jums reikalinga mano asmeninė informacija?

Dažniausiai mes prašome tik kontaktinės informacijos. Jei norite sužinoti detaliau, prašome paskaityti mūsų veiklą reglamentuojančius nuostatus ir politiką.